لوگو سایت

بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. نوین سیما یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس
اپلیکیشن اینستاگرام

آدام موسری: اینستاگرام فعلا برنامه‌ای برای توسعه اپ مخصوص آیپد ندارد

آدام موسری

آدام موسری: اینستاگرام فعلا برنامه‌ای برای توسعه اپ مخصوص آیپد ندارد

مدیرعامل اینستاگرام آدام موسری اخیرا در یک پرسش و پاسخ به موضوع فقدان اپلیکیشن آیپد این شبکه اجتماعی جواب داده و با توجه به گفته‌های او بعید به نظر می‌رسد که در آینده نزدیک شاهد عرضه چنین اپلیکیشنی باشیم.

 

«آدام موسری»، مدیرعامل اینستاگرام در پاسخ به این سوال ساده که «اپ آیپد اینستاگرام کجاست» توضیح داد: «اخیرا چون در پرواز بودم زمان کمی را روی آیپد سپری کردم، ولی هنوز اپ آیپدی برای اینستاگرام در کار نیست. ساخت چنین برنامه‌ای جذاب خواهد بود اما کارهای زیادی باید انجام شود و تعداد نیروها محدود است، پس نمی‌توان به همه پروژه‌ها رسید.»

کاربران آیپد از مدت‌ها پیش خواستار عرضه نسخه مخصوص اینستاگرام برای این دستگاه بودند. فیسبوک از حضور کاربران آیپد آگاه است و در شبکه اجتماعی خودش تا حد خوبی از این تبلت پشتیبانی می‌کند. اینستاگرام دو اپلیکیشن برای آیپد به نام‌های Hyperlapse و Boomerang دارد، ولی نکته عجیب این است که خود اپ اصلی هنوز فاقد نسخه آیپد است.

 
 

آدام موسری: اینستاگرام فعلا برنامه‌ای برای توسعه اپ مخصوص آیپد ندارد

 

اینستاگرام چندی قبل قابلیت انتشار پست از طریق رابط وب در این شبکه اجتماعی را فراهم کرد، اما باز هم به کاربران آیپد اجازه نداد که چنین امکانی داشته باشند. به عبارت دیگر، در حال حاضر می‌توانید از روی موبایل، کامپیوتر یا مک پست ارسال کنید، اما از روی آیپد نه.

خوشبختانه iPadOS 15 قابلیتی دارد که کمک می‌کند تا راحت‌تر از اپلیکیشن‌هایی که فقط نسخه آیفون دارند در آیپد استفاده کنید. iPadOS 15 اجازه می‌دهد اپلیکیشن‌های آیفون در حالت افقی اجرا شوند. ولی این قابلیت هم هنوز نتوانسته رضایت کاربران را جلب کند.

با توجه به شرایط فعلی به نظر می‌رسد که تصمیم اینستاگرام برای عقب انداختن توسعه اپ آیپد دوباره کاربران را ناامید خواهد کرد. بحث ساخت این اپلیکیشن حالا دیگر به کشمکشی میان توسعه‌دهندگان اینستاگرام و کاربران تبدیل شده و باید ببینیم که این شرکت در نهایت چه زمانی اپ آیپد خود را منتشر می‌کند.

نویسنده

amirhashemi

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishPersianTurkish