لوگو سایت

بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. نوین سیما یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس
تعریف

دیجیتال مارکتینگ در اینستاگرام

بازاریابی اینستاگرامی و دیجیتال مارکتینگ شامل موارد بسیاری است که از مهم ترین آنها می توان به تولید محتوا ، افزایش فالوور اینستاگرام، استراتژی تولید محتوا و استراتژی تبلیغات ، استراتژی هشتگ گذاری ، استوری گذاری ، بلاگری و … اشاره کرد .

 
 

 

 

افزایش فالوور اینستاگرام جذب فاور تبلیغات تولیدمحتوا فالور فیک فروش اینستاگرامی محتوای ویدئویی اکسپلور استوری اینفلوئنسر دیجیتال مارکتینگ

از کجا شروع کنیم؟

01
01
ساختار اصلی صفحه

اولین مرحله برای ورود ساخت یک پیج اینستاگرام و آماده سازی عکس پروفایل و پر کردن بیو پیج است که همین دو مورد کوچک هم می تواند بر میزان بازاریابی شما موثر باشد

02
02
استراتژی تولید محتوا

پس از اینکه پیج ساخته شد شما باید استراتژی تولید محتوای خود را تعیین کنید به این صورت که در ابتدا شما باید لیست موضوعات مرتبط به کار خود و تمامی موضوعاتی که می توانید در آن حوزه تولید محتوا کنید را استخراج کنید سپس به آنها با توجه به اهمیتشان اولویت بدهید و با توجه به اولویت های آنها جدول یا تقویم محتوایی را بنویسیم .

03
03
تقویم محتوایی

در مرحله بعد باید محتواهای مورد نیاز را طبق تقویم محتوایی پیش تولید کرده و پس از آماده سازی منتشر کنیم. ساعت انتشار پست ها و استوری ها و همچنین هشتگ گذاری ما برای افزایش فالوور اینستاگرام بسیار حیاتی است و باید به طور دقیق محاسبه شده و رعایت شود.

04
04
هشتگ گذاری

تعداد هشتگ هایی که می گذاریم باید استاندارد باشد نه خیلی زیاد نه خیلی کم ، متخصصین نوین سیما می گویند بین 8 تا 13 هشتگ بهترین میزان هشتگ گذاری است که باید بدانید که هشتگ باید خیلی عام نباشد مثلا اگر پست شما درباره فرش دستبافت هست شما نباید بزنید #فرش چون احتمال اینکه در این هشتگ دیده شوید خیلی کم است بلکه می توانید با #فرش_دستباف_کاشان بازدید خیلی بیشتری بگیرید. شما میتوانید ویدئو هشتگ گذاری را در زیر ببینید .

کار را به کاردان بسپارید

تیم دیجیتال مارکتینگ شما به صورت کاملا حرفه ای برای شما تمامی این مراحل رو انجام میده و در کنار شماست تا اینکه به بیشترین حد از موفقیت و افزایش فالوور اینستاگرام برسید. همچنین شما میتوانید با شرکت و عضویت در آکادمی نوین سیما از آموزش های اینستاگرام استفاده کرده و خودتان در این زمینه متخصص شوید. همین الان می توانید با ما تماس بگیرید .
دانستنی های بیشتر

بلاگری یا ولاگری چیست ؟

از قبل از پیدایش اینستاگرام افرادی بودند که کار آنها ساخت وبلاگ و نوشتن متن های روزمره خود و انتشار آنها در وب بود ، به این افراد بلاگر می گویند .
بعد از پیدایش اینستاگرام برخی از بلاگر ها به اینستاگرام آمدند و با کمی به روز رسانی به این صورت که یک عکس به کار خود اضافه کرده و متن بلاگ خود را در کپشن پست اینستاگرام نوشتند و با افزایش فالوور اینستاگرام خود به محبوبیت رسیدند.
مثل قبل این افراد طرافداران خاص خود را داشتند ولی یک جای کار ایراد داشت آنم این بود که اینستاگرام بر پایه متن طراحی نشده بلکه کاربرد اصلی آن از ابتدا انتشار عکس بوده و پس از مدتی گونه ی جدیدی از بلاگری پدید آمد که افراد با گرفتن ویدئو از خود با مخاطبین خود صحبت کردند و پیام خود را انتقال دادند ؛ به این افراد ولاگر می گوییم.
همه ی این توضیحات را دادیم که این را بگوییم :
فروش محصول توسط یک بلاگر یا ولاگر بسیار راحت تر است پس باید برای فروش محصولات خود به صورت بلاگری باید بفروشید.

توصیفات واقعی

آنچه درباره
شرکت ما
می گویند؟

حسن جعفری
من برای افزایش فالوور اینستاگرام به تیم نوین سیما مراجعه کردم که واقعا نتایج قابل قبولی برای ما داشت
حسن جعفری
توسعه دهنده
زینب نادری
وقتی اولین باز افزایش فالوور اینستاگرام در شرکت نوین سیما صحبت شد آنها تولید محتوای حرفه ای را جلوی راه من گذاشتند و من همچنان در تلاش براای رسیدن به نقطه هدفم هستم
زینب نادری
مدیر
نیما نظری
قبل از آشنا شدن با این تیم برای افزایش فالوور اینستاگرام میخاستم از فالور فیک استفده کنم که اشتباه بزرگی بود و آنرا مدیون نوین سیما هستم
نیما نظری
طراح
EnglishPersianTurkish