لوگو سایت

بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. نوین سیما یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس
بازاریابی تکنولوژی

شاتل موبایل در سال‌روز تولد خود به کاربرانش مکالمه و اینترنت هدیه می‌دهد

موبایل شاتل

شاتل موبایل در سال‌روز تولد خود به کاربرانش مکالمه و اینترنت هدیه می‌دهد

شبکه تلفن همراه شاتل موبایل به مناسبت فرار رسیدن چهارمین سال‌روز آغاز فعالیت خود، به پاس همراهی مشترکین سیم کارت‌های این اپراتور، براساس الگوی مصرف کاربرانش اینترنت یا مکالمه رایگان هدیه می‌دهد.

 

آن طور که در اطلاعیه شاتل موبایل آمده، مشترکین سیم‌کارت‌های این اپراتور براساس تحلیل الگوی مصرف، یک گیگابایت اینترنت یا یک ساعت مکالمه رایگان که شامل ۳۰ دقیقه مکالمه درون شبکه و ۳۰ دقیقه مکالمه برون شبکه است، هدیه می‌گیرند.

به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، یازدهم شهریور، سالروز تجاری‌سازی و ورود رسمی این اپراتور تلفن همراه به بازار ارتباطات کشور است و «شاتل موبایل» به عنوان بزرگ‌ترین اپراتور مجازی کشور و تنها Full MVNO حقیقی با هسته شبکه مستقل، چهار ساله می‌شود.

 
 

در این چهار سال، شاتل موبایل همواره کوشیده تا ضمن ارائه بهترین خدمات متنوع ارتباطی شامل مکالمه، پیامک و اینترنت ۳G و ۴G/LTE با پیاده‌سازی ایده‌ها و فناوری‌های جدید و خلاقانه، تحولی را در بازار تلکام کشور رقم بزند.

عرضه نسل جدیدی از سیم‌کارت‌ها با نام «سیم‌کارت‌ هوشمند شاتل موبایل»، یک تحول بزرگ و ادامه دار برای شاتل بوده که اولین و تنها ارائه دهنده سیم کارت‌های هوشمند در کشور است. تکنولوژی سیم‌کارت هوشمند، آنتن‌های موجود در محدوده جغرافیایی مشترک را به طور مداوم تحلیل کرده و دسترسی به بهترین پوشش شبکه و با کیفیت‌ترین آنتن موجود را برای مشترک شاتل موبایل فراهم می‌کند.

این اپراتور همواره در تمامی مراسم‌ها و مناسبت‌ها خدمات ویژه‌ای به کاربران خود ارائه می‌کند تا بتواند حداکثر رضایت مشترکین خود را جلب کند.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور، انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت shatelmobile.ir مراجعه کنند. همچنین امکان ارتباط به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ میسر است.

نویسنده

amirhashemi

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *