لوگو سایت

بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. نوین سیما یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس
تکنولوژی

مایکروسافت قیمت ویندوز ۳۶۵ را در دو مدل Business و Enterprise اعلام کرد

ویندوز 365 مایکروسافت

مایکروسافت قیمت ویندوز ۳۶۵ را در دو مدل Business و Enterprise اعلام کرد

مایکروسافت ماه گذشته از برنامه‌هایش برای عرضه سرویس ویندوز ۳۶۵ پرده برداشت؛ سرویسی با حق اشتراک که به کاربران اجازه می‌دهد از هر جایی با اینترنت به کامپیوترهای ابری ویندوزی وصل شوند. حالا امروز قیمت رسمی ویندوز ۳۶۵ اعلام شده تا کاربران بتوانند آن را خریداری کنند.

 

طبق اعلام مایکروسافت، ویندوز ۳۶۵ در دو ویرایش Business و Enterprise عرضه می‌شود. حداکثر تعداد کاربر در مدل Business به ۳۰۰ نفر می‌رسد. این شرکت قابلیتی به نام Windows Hybrid Benefit هم دارد تا لایسنس‌های ابری موجود از تخفیفی برای دسترسی به ویندوز ۳۶۵ بهره‌مند شوند. این یعنی اگر کسب و کاری لایسنس‌های ابری را نداشته باشد، برای دسترسی به این سرویس باید کمی بیشتر پول بپردازد. قیمت مدل Business ویندوز ۳۶۵ از قرار زیر است:

  • ۲۰ دلار (۲۴ دلار بدون Hybrid Benefit) به ازای هر ماه در قبال یک ماشین مجازی با ۲ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی
  • ۱۵۸ دلار (۱۶۲ دلار بدون Hybrid Benefit) به ازای هر ماه در قبال هشت هسته مجازی با ۳۲ گیگابایت رم و ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی

قیمت ویندوز ۳۶۵

 
 
 

قیمت ویرایش Enterprise هم به اندازه قیمت تخفیف‌داری است که آن را در بالا مشاهده می‌کنید. شرکت‌ها می‌توانند از طریق پنل مدیریتی این سرویس اندازه فضای ذخیره‌سازی Cloud PC را مشخص کنند. کاربران همچنین قادرند هر زمان که خواستند فورا Cloud PC را بالا بیاورند و از طریق مرورگر وب به آن دسترسی داشته باشند. ویندوز ۳۶۵ از طریق هر دستگاهی اعم از ویندوز، مک، لینوکس، اندروید، iOS و iPadOS در دسترس است.

ویندوز ۳۶۵ از همه اپلیکیشن‌ها از جمله اپلیکیشن‌های سنگین مثل اپ‌های ویرایش ویدیو پشتیبانی می‌کند. منتها کاربران برای استفاده از این سرویس باید پیش‌نیازهای زیر را رعایت کنند:

  • برای نسخه‌های ویندوز پرو: ویندوز ۱۰ E3 به اضافه EMS E3 یا مایکروسافت ۳۶۵ F3/E3/E5/BP
  • برای نسخه‌های ویندوز غیر پرو: ویندوز VDA E3 به اضافه EMS E3 یا مایکروسافت ۳۶۵ F3/E3/F5/BP

نویسنده

amirhashemi

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *